Aktualności

Od 6.02 (wtorek) ruszają prace na ul. Wigury

05.02.2024 r.

Linia Ząbki-3 pojedzie objazdem trasą Z1

Informujemy, że od wtorku 6 lutego rozpoczną się prace na ul. Wigury na odcinku od ul. Narutowicza do ul. Piotra Skargi.  W ramach prac powstanie kanalizacja deszczowa, kanał teletechniczny, nowa nawierzchnia.  W dniu 6 lutego zostanie wdrożona czasowa organizacja ruchu na czas robót, która zakłada wyłączenie z ruchu tego odcinka ul. Wigury. Będzie zapewniona możliwość dojazdu do posesji. 

W z związku rozpoczęciem przebudowy ul. Wigury od dnia 6 lutego (wtorek) od początku kursowania linia Ząbki-3 zostanie skierowana objazdem (trasą linii Ząbki-1).

W kierunku Powstańców autobus linii Ząbki-3 zamiast na przystanku Narutowicza 01 – zatrzyma się na przystanku Narutowicza 02 na ul. Narutowicza, następnie na przystanku Piotra Skargi 01 na ul. Wolności oraz na przystanku Tetmajera na ul.11 Listopada. Od przystanku 11 Listopada 01 na ul. Żeromskiego powróci na stałą trasę.

W kierunku CH Marki: za przystankiem Wyspiańskiego 01, autobus linii „Ząbki-3” pojedzie ulicami Żeromskiego i 11 Listopada, gdzie zatrzyma się na przystanku Wilcza, skręci w ul. Wolności, gdzie zatrzyma się na przystanku Piotra Skargi 02, następnie skręci w ul. Narutowicza i od przystanku Narutowicza 03 powróci na stałą trasę.

ZMIANY PRZYSTANKOWE: Od 6 lutego zawiesza się funkcjonowanie przystanków: Narutowicza 01 oraz 11 Listopada 02 na ul. Wigury.

Linia Ząbki-3 od 6 lutego będzie kursowała wg. skorygowanego rozkładu jazdy, przy czym godzin odjazdów z początkowych przystanków CH Marki 02, Wolności 03, Drewnicka 01,  Kochanowskiego 01 nie ulegają zmianie.