BEZ POPRAWKI MATEMATYKA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY MARTA DZIUBIŃSKA

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe (4-6 osób).

1. "MAŁY PITAGORAS"- zajęcia skierowane do przedszkolaków. Dwie grupy wiekowe 3-4, 5-6-latki. Edukacje matematyczną dzieci będziemy wspierać poprzez zaangażowanie zmysłów, dużą dawkę ruchu, gier i zabaw. Na zajęciach nie zabraknie kodowania i podstaw programowania.

2. "KREATYWNA MATEMATYKA" to zajęcia praktyczne dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Trzy grupy odpowiadające odpowiednio klasie 1, 2 i 3. Będziemy ważyć, mierzyć, przelewać ciecze i dobrze się bawić. Na naszych uczniów czeka wiele ciekawych projektów, które obudzą kreatywność i logiczne myślenie.

3. Kurs ósmoklasisty to cykliczne spotkania (weekendowe) wrzesień- maj skierowane dla uczniów, którzy w 2024 roku przystąpią do egzaminu ósmoklasisty. Na zajęciach wiedza teoretyczna zawsze będzie przekładana na praktyczne rozwiazywanie zadań. Kursanci napiszą również egzaminy próbne, by realnie kontrolować postępy.

4. Kurs maturalny- zapraszamy uczniów klas maturalnych do uporządkowania swojej wiedzy, poznania schematu rozwiązywania zadań. Pokażemy Ci na co zwracać uwagę i jakich błędów nie popełniać. Od września rusza grupa przygotowująca do matury- poziom podstawowy.


5. KOREPETYCJE to indywidualne spotkania nauczyciela i ucznia podczas których nadrabiamy zaległości, tłumaczymy zagadnienia, dajemy wskazówki dotyczące rozwiązywania zadań. Na korepetycjach przygotujemy się do sprawdzianów, zaliczeń, omówimy bieżące zagadnienia.

Z przyjemnością podejmiemy się współpracy z uczniami wybitnie uzdolnionymi, razem przygotujemy się do olimpiad, konkursów kuratoryjnych.

Do współpracy zapraszam również dzieci z trudnościami edukacyjnymi, dzieci w spektrum, uczniów z niepełnosprawnością intelektualną.